| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Aqua Eik Eleganza Antikkgrå |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 541580 (640) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146531 |
Beskrivelse
Er du på utkikk etter et nytt gulv til kjøkkenet, vaskerommet, entreen eller lignende rom, så vil en aqua laminat som denne være et fremragende valg, da laminatgulvet er ekstra beskyttet mot fukt, noe som gjør at det er spesielt egnet til å håndtere utfordringene i disse rommene. Gulvet er i sliteklasse 33 og er egnet for både privatboliger og næringsliv.
Det vakre laminatgulvet fra tyske HARO har et ytterst naturtro trelook inspirert av gråtonet eik. Laminatgulvet er i plankeformat med fas på alle 4 sider. Gulvet har et integrert klikk-system, som sikrer enkel og lett montering.
Laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Eleganza Antikkgrå har en spesiell autentisk overflate, som gjør at gulvet ikke bare ligner, men også føles som tre.
Til dette HARO laminatgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
