Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Eik Metallisk Sort |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. autenthic overflade |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544802 (20) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbord. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341939 |
Beskrivelse
Dette vakre HARO laminatgulvet har et helt spesielt utseende og vil være et flott blikkfang uansett hvor det legges. Laminatgulvet er svart og har et naturtro trelook, inspirert av den klassiske tresorten eik.
Laminatgulvet er i plankeformat med flotte lange og brede planker, som har fas på alle 4 sider, noe som på flotteste vis fremhever de enkelte plankene når gulvet ditt er lagt.
Gulvet er en del av en spesiell Aqua-serie, noe som betyr at det er ekstra motstandsdyktig mot vann, noe som gjør gulvet til et opplagt valg i et vaskerom eller kjøkken. Gulvet er ikke godkjent for våtrom.
Laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Metallic Sort er i slitasjeklasse 33 og er egnet for både privatbolig og næring.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
