Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Eik Metallic Natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. autenthic overflade |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544805 (21) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341942 |
Beskrivelse
Praktisk moderne laminatgulv med et ytterst naturtro rustikt eikeutseende. Laminatgulvet er i plankeformat med fas på alle 4 sider. Plankene er både ekstra brede og ekstra lange, noe som gjør gulvet til et imponerende syn og et flott blikkfang i innredningen.
HARO laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Metallic Natur har i tillegg til et vakkert utseende også en rekke praktiske egenskaper. Gulvet er for eksempel i slitasjeklasse 33 og er derfor egnet til både privat bolig og til mange forskjellige næringsformål.
I tillegg er gulvet designet slik at det er spesielt motstandsdyktig mot vann. Det er derfor et godt valg i entreen, vaskerommet og kjøkkenet. Laminatgulvet er imidlertid ikke godkjent for våtrom.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfrisking av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
