Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Eik Metallisk Natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. autenthic overflade |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544805 (21) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
Beskrivelse
Praktisk moderne laminatgulv med et ytterst naturtro rustikt eikeutseende. Laminatgulvet er i plankeformat med fas på alle 4 sider. Plankene er både ekstra brede og ekstra lange, noe som gjør gulvet til et imponerende syn og et flott blikkfang i innredningen.
HARO laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Metallisk Natur har i tillegg til et vakkert utseende også en rekke praktiske egenskaper. Gulvet er for eksempel i sliteklasse 33 og er derfor egnet til både privatbolig og mange forskjellige næringsformål.
I tillegg er gulvet designet slik at det er spesielt motstandsdyktig mot vann. Det er derfor et godt valg i entréen, vaskerommet og kjøkkenet. Laminatgulvet er imidlertid ikke godkjent for våtrom.
