Varen kan ses i butikken i: |
Aarhus, Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Eik Flavia Puro |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. autenthic overflade |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544799 (54) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341936 |
Beskrivelse
Med sitt ytterst vellignende og meget naturtro trelook er dette skjønne moderne HARO laminatgulvet et praktisk alternativ til et plankegulv i tresorten eik.
Laminatgulvet er slitesterkt, rengjøringsvennlig og motstandsdyktig mot vann, noe som gjør gulvet til et godt valg i de fleste av husets rom. Blant annet er gulvet et godt valg på kjøkkenet, vaskerommet og entreen.
Da gulvet er i slitklasse 33 kan det også brukes til en lang rekke forskjellige næringsformål.
Gran Via Eik Aqua Flavia Puro er i plankformat med fas på alle 4 sider, noe som på flotteste vis fremhever plankene når ditt gulv er lagt.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
