Varen kan ses i butikken i: |
Aarhus, Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Eik Flavia Grå |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. autenthic overflade |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544790 (59) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbord. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341927 |
Beskrivelse
Det vakre HARO laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Flavia Grå har et flott og svært vellignende gråtonet trelook, som er inspirert av tresorten eik. Laminatgulvet er i plankeformat med 4 siders fas.
Laminatgulvet er fra en spesiell Aqua-serie, som er mer motstandsdyktig mot vann enn et vanlig laminatgulv, noe som gjør gulvet til et opplagt valg i f.eks. kjøkkenet, vaskerommet og entreen.
Laminatgulvet er i slitasjeklasse 33 og er egnet for både private boliger og mange forskjellige næringsformål.
Gulvet har et moderne 5G klikk-system, som gjør at gulvet er lett å legge også hvis du ikke har stor erfaring med gulvlegging.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
