Varen kan ses i butikken i: |
Aarhus, Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Trittt 200 Aquq Gran Via - Valnøtt Vario |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. autenthic overflade |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544808 (67) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbord. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341945 |
Beskrivelse
Den vakre tresorten valnøtt er inspirasjonen til dette vakre moderne laminatgulvet. Gulvets trelook er ytterst likt ekte tre, og gulvet er i plankeformat med 4 siders fas, noe som ytterligere understreker gulvets naturtro utseende.
HARO laminatgulvet Gran Via Aqua Valnøtt Vario er en aqua-laminat og er derfor mer motstandsdyktig mot vann enn de fleste laminater. Dette gjør gulvet til et godt valg i blant annet kjøkkenet, vaskerommet og entreen.
Laminatgulvet kan brukes i både private bygninger samt til mange forskjellige næringsformål. Gulvet er i sliteklasse 33.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
