Varen kan ses i butikken i: |
Aarhus, Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Alm Vario |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544814 (83) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
Beskrivelse
Dette vakre moderne laminatgulvet har et flott og naturtro trelook, inspirert av den klassiske danske tresorten alm. En tresort som sjelden brukes til tregulv, men som er utrolig vakker.
HARO laminatgulvet Gran Via Aqua Alm Vario er i plankeformat med 4-siders fas. Gulvet har et integrert klikk-system.
Laminatgulvet er slitesterkt og motstandsdyktig mot vann. Da gulvet samtidig er rengjøringsvennlig, er det et godt valg på steder hvor det stilles store krav til gulvet, som på kjøkkenet, i vaskerommet og i entreen.
Gulvet er i slitklasse 33.
