Varen kan ses i butikken i: |
Aarhus, Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Eik Vario |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544814 (83) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341951 |
Beskrivelse
Dette vakre moderne laminatgulvet har et flott og naturtro trelook, inspirert av den klassiske danske tresorten eik. En tresort som sjelden brukes til tregulv, men som er utrolig vakker.
HARO laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Vario er i plankeformat med 4 siders fas. Gulvet har et integrert klikksystem.
Laminatgulvet er slitesterkt og motstandsdyktig mot vann. Da gulvet samtidig er rengjøringsvennlig, er det et godt valg på steder hvor det stilles store krav til gulvet, som i kjøkkenet, i vaskerommet og i entreen.
Gulvet er i slitklasse 33.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
