Varen kan ses i butikken i: |
Aarhus, Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Sølvlønn Vario |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544811 (88) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
Beskrivelse
Slitesterkt og rengjøringsvennlig laminatgulv med et svært naturtro tregulv inspirert av den flotte lyse tresorten sølvlønn.
Laminatgulvet er i plankformat med 4 siders fas og kan legges i store deler av boligen. Gulvet er for eksempel et godt valg på kjøkkenet, i vaskerommet og i entreen, da det er motstandsdyktig mot vann.
I tillegg er gulvet i slit klasse 33 og kan benyttes til mange forskjellige næringsformål.
Laminatgulvet Gran Via Aqua Sølvlønn Vario er utstyrt med et moderne 5G klikk-system.
