Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Akasie Vario |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. autenthic overflade |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede brædder |
| Varenummer: | 05 544817 (86) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
Beskrivelse
Den eksotiske tresorten Akasie er inspirasjonen bak dette laminatgulvets flotte mørke trelook. Gulvets vakre mørke trelook er ytterst naturtro.
HARO laminatgulvet Gran Via Aqua Akasie Vario er i plankeformet med 4 siders fas, som fremhever de flotte lange plankene når gulvet er lagt.
Laminatgulvet er i slitklasse 33 og er dermed slitesterkt nok til å kunne brukes til mange forskjellige yrkesformål.
Gulvet er i tillegg motstandsdyktig mot vann, noe som er praktisk hvis gulvet skal legges i et kjøkken, vaskerom eller lignende steder.
