Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Akasie Vario |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. autenthic overflade |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544817 (86) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341954 |
Beskrivelse
Den eksotiske tresorten Akasie er inspirasjonen bak dette laminatgulvets flotte mørke trelook. Gulvets vakre mørke trelook er ytterst naturtro.
HARO laminatgulvet Gran Via Aqua Akasie Vario er i plankeformet med 4 siders fas, som fremhever de flotte lange plankene når gulvet er lagt.
Laminatgulvet er i slitasjeklasse 33 og er dermed slitesterkt nok til å kunne brukes til mange forskjellige næringsformål.
Gulvet er i tillegg motstandsdyktig mot vann, noe som er praktisk hvis gulvet skal legges i et kjøkken, vaskerom eller lignende steder.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
