| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Eik Flavia Natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. autenthic overflade |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544796 |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
Beskrivelse
Haro laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Flavia Natur har et svært vakkert og ytterst naturtro eikeutseende. Gulvets autentiske overflate både ligner og føles som ekte tre.
Laminatgulvet er i plankeformat med fas på alle 4 sider. Gulvet er utstyrt med et moderne 5G klikkesystem for enkel og lett montering.
Laminatgulvet er slitesterkt og motstandsdyktig mot vann. Gulvet er derfor et utmerket valg i rom som kjøkkenet, vaskerommet og entreen.
Gulvet er i slitestyrkeklasse 33.
