| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Aqua Eik Eleganza Kremhvit |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i eiketreslook m. autenthic overflate |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 541584 (41) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146513 |
Beskrivelse
Dette vakre lyse laminatgulvet har et ytterst naturtro trelook, som er inspirert av hvittonet eik.
Laminatgulvet er i plankeformat med flotte lange planker og har fas på alle 4 sider, noe som på flotteste vis fremhever de enkelte plankene, når gulvet er lagt.
Laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Eleganza Kremhvit er produsert av tyske HARO og er det som kalles en Aqua laminat, noe som betyr at gulvet har ekstra beskyttelse mot fukt. Dette gjør gulvet til et fremragende valg i f.eks. kjøkkenet, vaskerommet og entréen.
Laminatgulvet er slitesterkt og er velegnet til både den private boligen og en lang rekke forskjellige næringsformål.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
