| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Aqua Eik Contura Stengrå |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. autenthic overflade |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 540266 (90) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbord. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2100954 |
Beskrivelse
Et gråtonet eikegulv er inspirasjonen bak dette vakre og svært vellignende moderne laminatgulvet. Gulvet er i plankeformat med 4 siders fas, som fremhever de enkelte plankene, når gulvet er lagt.
HARO laminatgulvet er i slitasjeklasse 33 og er dermed slitesterkt nok til å kunne brukes i både den private boligen og til ulike næringsformål.
Laminatgulvet Eik Contura Stengrå er fra Gran Via Aqua serien, hvor gulvene har ekstra beskyttelse mot fukt. Dermed vil dette gulvet være et fremragende valg på kjøkkenet, vaskerommet og andre rom, hvor det er en høy risiko for at gulvet blir utsatt for fukt.
Laminatgulvet er takket være det integrerte Top Connect klikksystemet lett å legge, også hvis du ikke har den store erfaringen med gulvlegging.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
