| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Aqua Eik Emilia Fløyelsgrå |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i eiketreslook m. autenthic overflate |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 540271 (355) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbord. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2100957 |
Beskrivelse
Dette flotte moderne laminatgulv fra HARO vil være et godt valg, hvis du er på utkikk etter et nytt gulv til kjøkkenet, vaskerommet eller entreen. Laminatgulvet er både slitesterkt og har i tillegg ekstra beskyttelse mot fukt, noe som gjør gulvet særlig velegnet til disse rommene. Gulvet kan dog bortsett fra badet og andre våtrom legges i hele boligen.
Laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Emilia Fløyelsgrå har et moderne grått trelook, som er inspirert av gråtonet eik. Gulvet har et meget naturtro utseende.
Laminatgulvet er i plankeformat med 4 siders fas, noe som fremhever de enkelte plankene når du har lagt ditt gulv.
Laminatgulvet har et moderne klikk-system for lett og enkel montering.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
