| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Aqua Eik Emilia Honning |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i eiketreslook m. autenthic overflate |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 540269 (768) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2100963 |
Beskrivelse
Den vakre klassiske tresorten eik gjengis i dette flotte moderne laminatgulvet til perfeksjon. Samtidig gjør gulvets authentic soft overflate at gulvet ikke bare ser ut som, men også føles som tre. Gulvet er utrolig behagelig å gå på med bare tær.
Det flotte HARO laminatgulvet er i plankeformat med 4 siders fas og er det som kalles en aqua laminat, hvor gulvet har ekstra beskyttelse mot fukt. Dette er særlig en fordel hvis gulvet skal legges i et kjøkken, vaskerom eller lignende rom.
Laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Emilia Honning har et moderne klikk-system, som sikrer at gulvet er lett å legge og ikke krever den store erfaring med gulvlegging.
Til dette HARO laminatgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
