| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Aqua Eik Eleganza Røkt |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i eiketreslook m. autenthic overflate |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 542059 (774) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146522 |
Beskrivelse
Vakkert mørkt laminatgulv med et svært lignende trelook, som er inspirert av røkt eik. Laminatgulvet er i plankeformat med flotte lange planker og fas på alle 4 sider.
HARO laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Eleganza Røkt er som navnet antyder en aqua laminat, noe som betyr at gulvet har ekstra beskyttelse mot fukt. Sammen med gulvets høye slitestyrke gjør det at gulvet er et opplagt valg i for eksempel kjøkkenet, vaskerommet, entreen og lignende rom.
Gulvets høye slitestyrke gjør også at gulvet er egnet til en rekke forskjellige næringsformål.
Laminatgulvet er takket være det integrerte Top Connect klikk-systemet lett å legge.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
