Varen kan ses i butikken i: |
Aarhus, Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Aqua Eik Flavia Røget |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 234 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i eiketreslook m. autenthic overflate |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 544793 (775) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146522 |
Beskrivelse
Dette vakre moderne laminatgulvet er både utrolig flott å se på og er samtidig ytterst praktisk, hvis du er på utkikk etter et nytt gulv til kjøkkenet, vaskerommet eller lignende rom.
Laminatgulvet har et svært naturtro treutseende, inspirert av røkt eik. Gulvet er i plankeformat med en fas på alle 4 sider, som fremhever plankene når gulvet er lagt.
HARO laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Flavia Røkt er en aqua laminat, noe som betyr at gulvet har ekstra beskyttelse mot fukt. Gulvet er i slitasjeklasse 33 og er dermed slitesterkt nok til både å kunne brukes i private boliger og næringsvirksomhet.
Laminatgulvet har et moderne Top Connect klikk-system, som sikrer enkel og lett montering.
Til dette HARO laminatgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
