| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Eik Emilia Puro |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i eiketreslook m. autenthic overflate |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 540270 (803) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2100960 |
Beskrivelse
Ser du etter et nytt gulv til kjøkkenet, vaskerommet eller entreen, så er det verdt å vurdere om ikke en Aqua laminat er den rette løsningen, her har gulvet nemlig ekstra beskyttelse mot fukt, noe som gjør at gulvet er skapt for å klare de utfordringene som stilles til gulvene i disse rommene.
HARO Gran Via Aqua Eik Emilia Puro er nettopp en Aqua laminat og er i tillegg slitesterk, noe som betyr at gulvet både kan legges i private boliger og kan brukes til forskjellige næringsformål.
Gulvet har et utrolig treliknende utseende, som er inspirert av tresorten eik. Gulvet har dessuten en spesiell autentisk overflate, som også føles som tre.
Laminatgulvet er i plankeformat med flotte lange planker og 4 siders fas, som på flotteste vis fremhever de enkelte plankene, når ditt gulv er lagt.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
