Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Gran Via Aqua Eik Eleganza Natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i eiketreslook m. autenthic overflate |
| Slitasje klasse: | 33 Aqua |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 541582 (804) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146519 |
Beskrivelse
HARO Gran Via Aqua Eik Eleganza Natur er et vakkert moderne laminatgulv med et ytterst naturtro eikeutseende, som gir laminatgulvet et klassisk uttrykk. Gulvet har dessuten en spesiell authentic overflate, som også føles som tre.
I tillegg til å være vakkert å se på har gulvet også en rekke praktiske egenskaper, som gjør at gulvet er egnet til både private boliger og mange forskjellige næringsformål.
Gulvet er for eksempel det som kalles en Aqua laminat, noe som gjør at gulvet er ekstra motstandsdyktig mot vann. Dette gjør gulvet til et utmerket valg på kjøkkenet, vaskerommet og i entreen.
Det flotte gulvet er i plankeformat med flotte lange planker og 4 siders fas.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
