| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Tritty 200 Aqua - Eik Veneto Crema |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. autenthic mat overflade |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider faset |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 541585 (805) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146534 |
Beskrivelse
Denne HARO laminatgulv er et vakkert og svært moderne gulv som er perfekt til både ditt hjem og forskjellige næringsformål.
Laminatgulvet er i slitasjeklasse 33 og i plankeformat med 4 siders fas, som gjør at de enkelte plankene fremheves når gulvet er lagt.
Eik Veneto Crema er fra serien Tritty 200 Gran Via Aqua, og gulvet er derfor ekstra beskyttet mot fukt.
Dermed vil dette gulvet være et opplagt valg i både kjøkken, vaskerom eller andre rom hvor det vil være risiko for at gulvet blir vått. Det er dog ikke godkjent for våtrom.
Haro laminatgulv er velegnet til gulvvarme og har et sterkt klikksystem som gjør det lett å montere.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
