| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Eik Portland Natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. autenthic overflade |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 540272 (806) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2100969 |
Beskrivelse
Denne flotte HARO laminatgulv er et praktisk og slitesterkt gulv som passer perfekt inn i den moderne boligen, men som også kan brukes til en lang rekke forskjellige næringsformål. Gulvet er i slitklasse 33.
Siden gulvet er en Aqua laminat og er ekstra beskyttet mot fukt, er gulvet et opplagt valg til kjøkkenet, vaskerom eller lignende.
Gran Via Aqua Eik Portland natur er perfekt til de store åpne rom, hvor det takket være de store plankene kan skapes en deilig følelse av romslighet og eleganse. Gulvet kan dog også brukes i mindre rom.
HARO Laminatgulv er velegnet til gulvvarme og har et sterkt klikk-system som gjør at det er lett å montere.
Gulvene har dessuten mottatt det tyske miljømerket Blauer Engel, som er din garanti for at gulvet er produsert med omtanke for både miljøet og ditt inneklima.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
