| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | HARO Tritty 90 - Eik Melina |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 7 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 20 år privat bolig, 5 år næring |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,22 m2 |
| Andet: | Laminatgulv av Tysk kvalitet |
| Varenummer: | 05 535238 (158) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbord. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 1882660 |
Beskrivelse
Med et laminatgulv som Eik Melina er du sikret et vakkert gulv i mange år. Moderne laminatgulvene er nemlig kjent for sine naturtro overflater, solide kvaliteter og praktiske egenskaper.
Et HARO laminatgulv krever stort sett ingen vedlikehold og er perfekt til både bolig og næring.
Eik Melina er egnet til høy belastning i private boliger og moderat belastning til næringsformål.
Eik Melina er et lyst gulv med et svært naturtro trelook.
Til dette laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
