| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | HARO Tritty 90 - Eik Italica Krem |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 7 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 20 år privat bolig, 5 år næring |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,22 m2 |
| Andet: | Laminatgulv av Tysk kvalitet |
| Varenummer: | 05 538653 (136) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2043351 |
Beskrivelse
Rustikt og svært autentisk laminatgulv i en vellignende gjengivelse av tresorten eik. Gulvet passer perfekt til den moderne innredningen og er enkelt å rengjøre.
HARO laminatgulvet Eik Italica Creme har et autentisk uttrykk, som ikke bare ligner, men som også føles som ekte tre.
Gulvet har klikksystemet TopConnect, som er et av de enkleste klikksystemene i verden, noe som gjør at det kan legges også uten tidligere erfaring med gulvlegging.
Til dette laminatgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
