| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | HATO Tritty 90 - Eik Savona Natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 7 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 20 år privat bolig, 5 år næring |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,22 m2 |
| Andet: | Laminatgulv av Tysk kvalitet |
| Varenummer: | 05 538649 (222) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2043357 |
Beskrivelse
Vakkert HARO laminatgulv i eiketræslook med en overflate som føles fløyelsmyk og derfor er herlig å gå på med bare tær.
Laminatgulvet Eik Savona Natur er matt, men har en lett skinnende struktur som på flotteste vis understøtter gulvets naturlige utseende.
Gulvet er UV-bestandig og blir ikke bleket av solen, noe som betyr at det bevarer sitt flotte utseende år etter år.
Til dette laminatgulv passer:
Fotlist laminat - Eik Portland Natur
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
