| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | HARO Tritty 90 - Eik Torri Grå |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 7 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Beskrivelse: | Laminat med trælook |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 20 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,22 m2 |
| Andet: | Laminatgulv med autentisk overflate |
| Varenummer: | 05 544696 (160) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341833 |
Beskrivelse
Denne moderne laminatgulv har et vellignende og svakt grått trelook, som på en meget naturtro måte gjengir eikens vakre åretegninger. Gulvet er i plankeformat med 4 siders fas.
HARO laminatgulvet kan legges i størstedelen av huset og kommer med en slitasjegaranti på 20 år, hvis gulvet legges i en privat bolig.
Det robuste laminatgulvet Eik Torri Grå er i slitasjeklasse 32.
Gulvet har et praktisk klikk-system og kan legges som et flytende gulv.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfrisking av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
