| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | HARO Tritty 90 - Eik Bari Puro |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 7 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 20 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,22 m2 |
| Andet: | Laminatgulv med autentisk overflate |
| Varenummer: | 05 544684 (161) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341821 |
Beskrivelse
Med sitt ytterst naturtro eiketræslook og den rengjøringsvennlige overflaten er dette skjønne robuste laminatgulvet et vakkert og praktisk alternativ til et tregulv.
Laminatgulvet er i plankeformat med 4 siders fas og har en særlig autentisk overflate, som gjør at gulvet også føles som tre.
HARO laminatgulvet Eik Bari Puro er i slitestyrke klasse 32 og har en slitestyrkegaranti på 20 år, hvis gulvet legges i en privat bolig.
Laminatgulvet har et moderne 5G klikk-system og kan legges også uten forhåndserfaring med gulvlegging.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
