| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Eik Bari Bernstein |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 7 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 20 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,22 m2 |
| Andet: | Laminatgulv med autentisk overflate |
| Varenummer: | 05 544675 (174) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341812 |
Beskrivelse
Laminatgulvet Eik Bari Bernstein har et vakkert utseende, som er en svært naturtro gjengivelse av røkt eik.
Laminatgulvet er i plankeformat med målene 193 x 1282 mm og har fas på alle 4 sider, noe som fremhever plankene når gulvet er lagt.
HARO-gulvet er robust og er i slitasjeklasse 32.
Laminatgulvet har et praktisk moderne klikk-system, som gjør at gulvet er lett å legge og kan legges som et flytende gulv.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
