| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | HARO Tritty 90 - Eik Bari Grå |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 7 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Beskrivelse: | Laminat med trælook |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 20 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,22 m2 |
| Andet: | Laminatgulv med autentisk overflate |
| Varenummer: | 05 544678 (248) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341815 |
Beskrivelse
Med sin flotte grå farge og det svært liknende eikeutseendet, som på utrolig naturtro vis gjengir eikens flotte åretegninger, er dette flotte laminatgulvet et praktisk moderne gulvvalg.
Laminatgulvet har en autentisk overflate, som føles som tre og er i plankeformat med fas på alle 4 sider.
HARO laminatgulvet Eik Bari Grå er i slitasjeklasse 32 og har en slitasjegaranti på 20 år, hvis gulvet legges i en privat bolig.
Gulvet har Top Connect klikk-system.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
