| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | HARO Tritty 90 - Furu Firenze |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 7 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 20 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,22 m2 |
| Andet: | Laminatgulv med autentisk overflate |
| Varenummer: | 05 544687 (273) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341824 |
Beskrivelse
Et laminatgulv er et praktisk gulvvalg, og velger du et kvalitetsgulv som dette, er det også et vakkert gulv som til forveksling ligner et ekte tregulv.
Laminatgulvet Pinje Florens' vakre trelook er inspirert av nåletræsorten pinje. Gulvet er i plankeformat med 4 siders fas.
HARO laminatgulvet har en matt soft overflate som føles fløyelsmyk.
Laminatgulvet er i slitasjeklasse 32 og har et moderne 5G klikk-system.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
