| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | HARO Tritty 90 - Valnøtt Cesano |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 7 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 20 år |
| Fas: | 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,22 m2 |
| Andet: | Laminatgulv med autentisk overflate |
| Varenummer: | 05 544690 (276) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341827 |
Beskrivelse
Tretypen valnøtt er med sin mørke farge og sitt flotte fargespill utrolig vakker og gjengis ytterst naturtro i dette skjønne laminatgulvet.
Laminatgulvet Valnøtt Cesano er i plankeformat med fas på alle 4 sider, noe som fremhever de enkelte plankene når gulvet er lagt.
HARO laminatgulvet er i slitasjeklasse 32 og er utstyrt med et moderne 5G klikkesystem.
Gulvet har en soft matt overflate, som føles fløyelsmyk.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
