| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Plankegulv 4V - Eik Eleganza Kremhvit |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv av tysk kvalitet |
| Varenummer: | 05 541475 (811) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146597 |
Beskrivelse
Vakkert og praktisk laminatgulv, som har et moderne og lyst utseende. Gulvets flotte og realistiske treutseende er inspirert av tresorten eik.
Gulvet har en overflatestruktur som etterligner ekte eik, noe som gjør at gulvet også føles som tre.
Eik Eleganza Kremhvit har en slitasjegaranti på 25 år. Gulvet er i slitasjeklasse 32.
HARO laminatgulvet har dessuten et praktisk 5G klikkesystem, som gjør det enkelt å montere gulvet.
