| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Plankegulv Eik Veneto Mocca |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv av tysk kvalitet |
| Varenummer: | 05 541477 (812) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146624 |
Beskrivelse
Det moderne HARO laminatgulv Eg Veneto Mocca har et vellignende gråtonet trelook, inspirert av tresorten eik.
HARO Tritty 100 laminatgulvene er kjent for sin slitestyrke samt en slitagaranti på 25 år.
Gulvet er designet med det moderne 5G TopConnect klikkesystemet, som gjør det enkelt å montere gulvet.
Eg Veneto Mocca er gulvet for deg som mangler et praktisk, men samtidig også vakkert gulv med et autentisk tre-mønster som skaper en naturlig og innbydende atmosfære.
