| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Plankegulv 4V - Eik Eleganza antikkgrå |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv av tysk kvalitet |
| Varenummer: | 05 541471 (813) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146627 |
Beskrivelse
Flott mørkt HARO laminatgulv med et moderne gråtonet eikeutseende. Gulvet er i plankeformat med fas på alle 4 sider, noe som fremhever plankene når gulvet er lagt.
Gulvet er designet med et praktisk 5G klikksystem, som gjør det lett å montere HARO-gulvet også hvis du ikke har den store erfaringen med gulvlegging.
Videre har Tritty 100 laminatplankegulvet en slitasjegaranti på 25 år.
Gulvet har en lekker overflatestruktur som til forveksling ligner og føles som ekte eik.
