| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Plankegulv 4V - Eik Eleganza Puro |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv av tysk kvalitet |
| Varenummer: | 05 541474 (814) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146600 |
Beskrivelse
Dette elegante og moderne HARO laminatgulv har et lyst og naturlig trelook, som er inspirert av den populære klassiske tresorten eik.
Gulvet er i plankeformat med 4 siders fas og en veldig autentisk overflatestruktur, som gjør at gulvet også føles som ekte tre.
HARO laminatgulvet har en slitasjegaranti på 25 år. Gulvet er i slitasjeklasse 32.
I tillegg har Eg Eleganza Puro det praktiske 5G klikk-systemet TopConnect, som gjør det enkelt å montere gulvet.
