| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Plankegulv 4V - Alpin Eik Natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv av tysk kvalitet |
| Varenummer: | 05 542069 (815) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146609 |
Beskrivelse
Dette lekre HARO laminatgulvet har et moderne og lyst utseende, som gjør at laminatgulvet til forveksling ligner et plankegulv i trearten eik.
Det praktiske laminatgulvet er designet med en autentisk overflatestruktur samt med et moderne 5G klikkesystem, noe som gjør det enkelt og lett å montere gulvet.
Laminatgulvet er i plankformat med fas på alle 4 sider.
Tritty 100 plankegulvene er kjent for sin slitestyrke samt at de har en slitestyrkegaranti på 25 år.
