| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Plankegulv 4V - Eik Veneto Natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv av tysk kvalitet |
| Varenummer: | 05 541478 (816) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146603 |
Beskrivelse
HARO laminatgulvet Eik Veneto Natur har et vakkert og naturtro eikeutseende.
Gulvets overflate ligner til forveksling tre som er overflatebehandlet med naturolje. Strukturen gjør at gulvet også føles som eik.
Laminatplankegulv har et vakkert plankformat, som fremheves ytterligere av at gulvet har fas på alle 4 sider.
Gulvet er utstyrt med 5G klikkesystem, noe som gjør det lettere å montere laminatgulvet.
