| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Plankegulv 4V - Eik Eleganza natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv av tysk kvalitet |
| Varenummer: | 05 541473 (817) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146606 |
Beskrivelse
Det flotte laminatgulvet har et moderne og naturtro utseende. Gulvets flotte og vellignende treutseende er inspirert av tresorten eik, som er kjent for sine vakre årringer.
Laminatgulvet er i plankeformat med fas på alle 4 sider og har en autentisk overflatestruktur, som gjør at gulvet også føles som tre.
Eik Eleganza Natur har en slitasjegaranti på 25 år.
I tillegg er HARO laminatgulvet designet med et praktisk 5G klikksystem, noe som gjør det enkelt og lett å legge gulvet.
