| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Plankegulv 4V - Eik Flavia Natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv av tysk kvalitet |
| Varenummer: | 05 544708 (818) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2341845 |
Beskrivelse
Det flotte Eg Flavia Natur laminatplankegulv har et unikt look, som er en utrolig vellignende gjengivelse av eik.
Gulvet er skapt med det moderne 5G klikk-systemet TopConnect, som gjør det enkelt å montere gulvet.
HARO laminatgulvet er stort sett vedlikeholdsfritt og har en slitasjegaranti på 25 år. Laminatgulvet er rengjøringsvennlig og er i slitasjeklasse 32.
Gulvet har en overflatestruktur som etterligner ekte eik, noe som gjør at gulvet også føles som tre.
