| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Plankegulv 4V - Eik Eleganza Røkt |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv av tysk kvalitet |
| Varenummer: | 05 542050 (819) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146615 |
Beskrivelse
Det vakre HARO laminatgulvet Eik Eleganza Røket har en deilig mørk fargetone og et vakkert fargespill. Gulvets vellignende trærlook er inspirert av røket eik.
Gulvet er slitesterkt og bevarer sitt vakre utseende år etter år. I tillegg får du 25 års slitasjegaranti.
Laminatgulvet er i plankeformat og har 4 siders fas.
5G klikk-systemet som gulvet er utstyrt med gjør det lett og enkelt å montere gulvet.
