| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 100 Plankegulv 4V - Eik Flavia Røkt |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv av tysk kvalitet |
| Varenummer: | 05 544705 (820) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2341842 |
Beskrivelse
Dette flotte mørke laminatplankegulv har et rustikt trelook inspirert av røkt eik. Gulvets flotte fargespill gir rommet ditt et unikt preg.
Laminatgulvet er i plankformat. Det er fas på alle 4 sider av plankene, noe som forsterker den vakre plankeeffekten.
HARO laminatgulvet har et smart 5G klikksystem, noe som gjør det enkelt å montere gulvet.
Gulvet Eik Flavia Røkt er lett å rengjøre og har 25 års slitasjegaranti.
