Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Eik Altholz |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgulv XXL |
| Varenummer: | 05 526712 (69) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbord. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 1546351 |
Beskrivelse
Dette HARO laminatgulv tilfører varme farvenuancer til rommet ditt, og eikens karakteristiske avtegning fullender din følelse av et ekte tregulv.
Det er fas (skrå kant) på alle 4 sider av plankene, noe som forsterker planke-effekten.
Plankene er ekstra brede og ekstra lange.
HARO laminatgulvet Gran Via Eik Altholz er velegnet til vannbåren gulvvarme, og har et sterkt klikk-system som gjør gulvet lett å montere.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Fodliste laminat - Eik Altholz
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
