Varen kan ses i butikken i: |
Søborg |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Alpin eik natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | 4 sider |
| Klikk system: | 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgulv XXL |
| Varenummer: | 05 526709 (58) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 1546350 |
Beskrivelse
Med det vakre laminatgulvet Gran Via Alpineg natur får du et autentisk utseende som tilfører glød til rommet ditt.
Denne HARO laminatgulvet er rustikt med tydelige avtegninger/knaster inspirert av eik i en naturlig sortering. Plankene er ekstra brede og ekstra lange.
Overflaten er praktisk, og det er 25 års slitasjegaranti på gulvet. Det utrolig sterke 5G klikkesystemet gjør det enkelt å montere gulvet.
Til dette HARO laminatgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
