Varen kan ses i butikken i: |
Søborg |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Eik italica Natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgulv av høy kvalitet |
| Varenummer: | 05 530338 (133) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 1621269 |
Beskrivelse
Denne HARO laminatplanker har flotte avtegninger av eik, noe som fremheves av dybdestrukturen i den matte overflaten. Her fÃ¥r du virkelig fÞlelsen av et âriktigâ tregulv.
Plankene er ekstra brede og ekstra lange. Planke-effekten forsterkes av fas (skråkant) på alle fire sider av plankene.
Det er 25 års slitasjegaranti på dette HARO laminatgulvet. Gulvet Gran Via Eik italica Natur er velegnet til vannbåren gulvvarme, og montering utfÞres enkelt med et sterkt klikk-system.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Fodliste laminat - Eik Italica natur
Til rengjÞring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjÞring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
