| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Eik Portland puro |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgulv XXL Plank matt |
| Varenummer: | 05 533140 (32) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 1763838 |
Beskrivelse
Denne ekstremt slitesterke HARO laminatgulv har den naturlige gløden fra eik. HARO laminatgulvet Gran Via Eik Portland puro er meget autentisk, noe som forsterkes av den matte overflaten med dybdestruktur.
Plankene er ekstra brede og ekstra lange. Planke-effekten fremheves av at det er fas (skråkant) på alle fire sider av plankene.
Overflaten er ekstra sterk, og gulvet kan brukes til næring på for eksempel kontorer. Det er 25 års slitasjegaranti på gulvet i private boliger.
Et sterkt klikk-system gjør det enkelt å montere plankene. Gulvet er velegnet til vannbåren gulvvarme.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfrisking av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
