Varen kan ses i butikken i: |
Aarhus |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Eik Portland natur |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2,200 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgulv fra en av verdens ledende leverandører |
| Varenummer: | 05 533141 (124) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 1763839 |
Beskrivelse
Denne HARO laminatgulv med navnet Gran Via Eik Portland Natur har en den naturlige glød, og det vakre nuancespil, som vi kjenner i eik. Gulvet er veldig autentisk, noe som forsterkes av den matte overflaten med dybdestruktur.
Planke-effekten fremheves av at det er fas (skråkant) på alle fire sider av plankene. Plankene er ekstra brede og ekstra lange.
Overflaten er ekstra sterk, og gulvet kan brukes til næring på for eksempel kontorer. Det er 25 års slitasjegaranti på gulvet.
Et sterkt klikk-system gjør det enkelt å montere plankene. Gulvet er egnet for vannbåren gulvvarme.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Fodliste laminat - Eik Portland Natur
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
