Varen kan ses i butikken i: |
Aarhus |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Eik Veneto crema |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgulv XXL |
| Varenummer: | 05 535269 (52) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 1882648 |
Beskrivelse
Dette vakre HARO laminatgulvet har et flott tidløst og autentisk utseende. Den matte overflaten har en flott struktur, hvor man kan ane gulvets fine avtegninger.
Plankene er ekstra brede og ekstra lange. Planke-effekten forsterkes av at det er fas (skrå kant) på alle fire sider av plankene.
Gulvet Gran Via Eik Veneto Crema er forsynet med et sterkt klikksystem, som gjør det enkelt å samle/legge gulvet. Du får her et meget robust gulv, som tilhører sliteklasse 32. HARO laminatgulvet er velegnet til vannbåren gulvvarme.
Til dette HARO laminatgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
