| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Eik Italica Krem |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgulv XXL Plank |
| Varenummer: | 05 530693 (372) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 1621265 |
Beskrivelse
Denne vakre HARO laminatgulv har med sine flotte åretegninger et vakkert og meget autentisk utseende.
Gulvet har en flott matt overflate og er utstyrt med fas på alle 4 sider, noe som er med på å fremheve de flotte brede plankene.
Gulvet er forsynet med et sterkt klikk-system, som gjør det enkelt å samle/legge gulvet.
Du får her et meget robust gulv, som tilhører sliteklasse 32.
HARO laminatgulvet Gran Via Eik Italica Creme er velegnet til vannbåren gulvvarme.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
