| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Eik Emilia puro |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Laminat i egetræslook m. authentic soft overflade |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år i privatbolig, 5 år i erhverv |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede brædder |
| Varenummer: | 05 538769 (241) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2043453 |
Beskrivelse
Vakkert HARO laminatgulv med et autentisk eiketre-look. Gulvet er i et imponerende plankeformat med ekstra lange og brede planker, som gir gulvet ditt et imponerende utseende.
HARO laminatgulvet Gran Via Eik Emilia Puro har en autentisk myk overflate, som gjør det svært vanskelig å se og føle forskjellen i forhold til ekte tre. Overflaten føles myk og fløyelsaktig.
Gulvet har et praktisk innebygd klikk-system, som gjør at gulvet både er enkelt å legge og å ta opp igjen.
Vakkert laminatgulv med et autentisk eiketre-look. Gulvet er i et imponerende plankeformat med ekstra lange og brede planker, som gir gulvet ditt et imponerende utseende.
Laminatgulvet har en autentisk myk overflate, som gjør det svært vanskelig å se og føle forskjellen i forhold til ekte tre. Overflaten føles myk og fløyelsaktig.
Gulvet har et praktisk innebygd klikk-system, som gjør at gulvet både er enkelt å legge og å ta opp igjen.
Vakkert laminatgulv med et autentisk eiketre-look. Gulvet er i et imponerende plankeformat med ekstra lange og brede planker, som gir gulvet ditt et imponerende utseende.
Laminatgulvet har en autentisk myk overflate, som gjør det svært vanskelig å se og føle forskjellen i forhold til ekte tre. Overflaten føles myk og fløyelsaktig.
Gulvet har et praktisk innebygd klikk-system, som gjør at gulvet både er enkelt å legge og å ta opp igjen.
Til dette HARO laminatgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
